Toimetuse kontakt: arireisija@estravel.ee
Reklaam: reklaam@estravel.ee

Energiasüst meeskonnaürituselt!

Parim viis hoida tiimi hing ühtse ja erksana on võtta ette üks tore koosviibimine looduses või ühises hasartses tegevuses. Siit leiad mitu ideed, millega kolleegide vaimu ergutada!

Ühistegevused on toredad oma tiimi tugevdamiseks, aga lähendavad ka partnereid ja kliente ettevõttega. Estravel on aastaid vahendanud tipptegijate matku
ja seiklusi, mis pakuvad elamusrohkeid mälestusi aastateks.
Pakume jalgratta- ja ratsamatku, kardisõite ja rallisid, üritusi seiklusparkides, hülgevaatlusretki, loodusretki, ATV- ja mootorsaanimatku ning palju muud põnevat.

SUVISED TEGEVUSED

SÜSTAMATKAD MEREL
Meresüstamatk on parim võimalus Eesti väikesaarte avastamiseks. Kogenud matkajuhid on abiks, et matkad mööduksid huvitavalt ja turvaliselt, ning pajatavad lugusid saarte ajaloost ja loodusest. Matkadel saad avastada näiteks Pedassaart, Aegnat, Pakri saari, Osmussaart, Hiiumaa laide, Vilsandit või Abrukat.

KAJAKIRETK MEREL
Kajakiretkel aerutame süstadega Tallinna lahel ning tutvume linna ajaloo ja tänapäevaga merelt. Matk sobib hästi õhtul pärast tööd mõnusaks mõnetunniseks aktiivseks tegevuseks ning väliskülalistele Tallinnaga tutvumiseks.
Retkel aerutame endise Patarei vangla trellideakende alt läbi, keerame sisse Lennusadamasse ja heidame pilgu erinevatele sadamatele: Peetri sadam, Miinisadam, Hundipea sadam ja Paljassaare sadam.

KANUUMATKAD
Ääretult populaarseid kanuumatku korraldatakse veestikul üle terve Eesti, rahulikumatel jõgedel Soomaal ja väikese kärestikuga jõgedel Lõuna- Eestis. Lisaks tavalistele kanuumatkadele saab minna uurima näiteks ka kobraste elu Soomaal. Koprasafari on õhtune kerge kanuumatk, mis viib teid meie giidi juhtimisel kopra elupaika rahvuspargi põhjapiiril kulgeval Navesti jõel.

PARVEMATKAD
Eestis on viimastel aastatel kiiresti populaarsust kogunud ka rafting ehk parvematk. Kummiparv on väga stabiilne ning sobib ka kõige kärestikulisematele jõgedele. Kõige kihvtim (parajalt kärestikke) ja paraja pikkusega (kuni kolm tundi) parvematk Tallinna lähedal on Pirita jõel. Parve eelis teiste veesõidukite ees on võimalus istuda terve seltskonnaga ühes parves, mis võimaldab omavahel rääkida, vajadusel puhata, einestada ja tiimitööd proovida.

ATV-MATKAD IGAL AASTAAJAL
ATV-matku saab harrastada igal aastaajal ja iga ilmaga. Matk on mõnus aktiivne ajaviide ning mida raskemini on maastik läbitav, seda huvitavam on sõita. Enne sõitu tutvustatakse kõigile osalejatele sõidu reegleid ja ATV juhtimise omapärasid. Peale algteadmiste omandamist on võimalik valida vastavalt oskustele sobiv rada. Kõik ATV-retked toimuvad koos vilunud matkajuhiga ja matku korraldatakse üle terve Eesti.

GOLFIDEMO
Esimeseks tutvuseks golfi mänguga ja suurepäraseks tiimiürituseks sobib hästi mõnetunnine tutvustus ehk demo, mille käigus annab golfi õpetaja ülevaate golfi ajaloost, mängureeglitest, varustusest, etiketist ja ohutusest. Juhendaja käe all saab teha oma esimesed kaug- ja lähilöögid ning osaleda puttamisvõistlusel. Väligol— väljakuid on üle Eesti Tallinnast kuni Saaremaani.

meeskonnayritus

TALVISED TEGEVUSED

RÄÄTSAMATKAD IGAL AASTAAJAL
Räätsamatkal sügiseses või talvises rabas saate nautida kaunist loodust ning kogeda veidike ekstreemsust. Räätsadel saad liikuda kohtadesse märgaladel, kuhu muidu ei pääsegi. Räätsamatk on eelkõige rahulik liikumine, kus on suurepärased võimalused Eesti loodusega tutvumiseks loodusgiidi juhatusel. Suvel muudavad rabamatka võluvaks karged hommikud ja soe laukavesi.

UISUMATKAD
Uisumatk on seikluslik ja loodusesõbralik talvine meeskonnategevus. Sobivaim aeg uisumatkamiseks Eestis on jaanuari algusest märtsi alguseni ning parimad veekogud uisumatkade korraldamiseks on Soodla veehoidla ning Lääne- ja Põhja-Eesti lahed. Matkauiskudega sõitmine ei nõua eelnevat füüsilist ettevalmistust ja kogenud giidid hoolitsevad kõikide turvanõuete täitmise eest.

TÕUKEKELGUMATKAD
Tõukekelk ehk Soome kelk on tõenäoliselt enamikule eestlastest tuntud sõiduvahend. Kelkudega saab matkata nii jääl kui ka tihkel ja koheval lumel. Põhja-Kõrvemaa vaheldusrikas maastik väikeste metsateede ja lumesaaniradadega sobib hästi tõukekelgutamiseks. Retkel saab nautida küllalt kiireid laskumisi nõlvadelt ja kauneid vaateid looduses.

MEESKONNAMÄNGUD VABAS LOODUSES
Enamik mängudest ei sõltu aastaajast, ainult õigest riietusest. Aja ja koha saab omale sobivalt leida kas väljasõidu majutuskoha või hoopis päevase või õhtuse üritusena töökoha läheduses. Ükskõik, kas tegemist on fotojahi, mobiiliorien-teerumise, nuputamismänguga või suunatud mänguga tiimiühtsuse loomiseks – kõik need sündmused tekitavad hasarti ja mänguaeg võiks alati olla palju pikem.

Autor: Riina Rauts, Estraveli Baltikumi piirkonna toote- ja müügijuht / Foto: Pildipank 20. september, 2022

Artiklite arhiiv

1