Toimetuse kontakt: arireisija@estravel.ee
Reklaam: reklaam@estravel.ee

Mobiilirakendused ärireisijale

Siin on kuus mobiilirakendust, mis teevad igasuguse reisi mugavamaks ja muretumaks.

CHECKMYTRIP

Saad vaadata lennubroneeringuid reaalajas: mis kell lend väljub ja millisest väravast ning mis istekoht on broneeritud. Lisaks on võimalik teha online check-in ning lisada oma reisikavale majutuse ja autorendi broneeringud.

GOOGLE MAPS

Tavaliselt kasutab nutiseade Google Mapsi jaoks mobiilset internetti või Wifit, mis võib välisriigis kulukaks osutuda. Ühtlasi ei pruugi igal pool olla sama hea mobiilse interneti leviala nagu meil siin Eestis. Üks variant on hotelli Wifis panna sihtkoht sisse ja minna üle navigeerimisele ning GPSi abil võid ka internetita Mapsis navigeerida. Google Mapsis saab alla laadida offl ine-kaarte. Kindel abiline, et leiaksid õige teeotsa ilma suurema vaeva ja stressita. uue võimalusena saab kasutada ka ümbruskonna 3d-skaneerimist. See tähendab, et väljudes näiteks trammist, teed telefoniga 360kraadise pöörde ja skannid ümbruse. Rakendus määrab täpselt sinu asukoha ja saad kenasti õiges suunas alustada teed valitud sihtkohta.

GOOGLE TRANSLATE

Google Translate’is saad teksti tõlkimisele lisaks kiirelt tõlkida ka häälkäsklusi, teksti pildil või telefoni kaa meras reaalajas olevaid tekste. Kohalikus keeles olevate infotahvlite, liiklusmärkide, restoranimenüüde tõlkimine ei ole enam probleem, olgu need või hiinakeelsed.

mTASKU

mTasku teeb igast nutitelefonist mobiilse rahakoti. Laadi endale alla mobiilne Estraveli kliendikaart ning saad plastkaardi asemel kasutada meie koostööpartnerite juures edaspidi oma telefoni. Mobiilse kliendikaar diga kehtivad kõik soodustused, mida plastkaardi omanikud seni nautinud on. Lisaks on võimalik kiirelt vaadata ka oma boonuspunktide seisu. Samuti kaob vajadus plastkaarti füüsiliselt kaasa võtta.

GOOGLE KEEP

Kui sa ei taha iga kord mõelda, mis reisiks vaja on, tee endale vajalik nimekiri. Sellest on hea iga kord enne reisi üle vaadata, kas kõik vajalik on olemas. Liste on võimalik ka üksteisega jagada, kasutades neid kiirete märkmete tegemiseks tööl, kodus või koolis.

DUOLINGO

Kiireks keeleõppeks sobilik rakendus. Kui sul on soov enne uute Jaapani äripartneritega kohtumist teha tutvust jaapani keelega, on duolingo õige valik. Keeleõpe on lihtne, lõbus ja kaasahaarav. duolingo äpis saab õppida näiteks saksa, rootsi, taani, hispaania ja itaalia keelt, olgu siis inglise või vene keele baasil. Kõik rakendused on alla laetavad Google Play’st ja App Store’ist.

Tekst: Triin Mölder / Estraveli IT-rakenduste spetsialist 02. mai, 2020